Політика конфеденційності

 

Сайт магазину Vapes діє згідно із законами України. Ми поважаємо вітчизняне законодавство та права споживачів. Ми ретельно зберігаємо конфіденційність під час заповнення та передачі даних, а також при їх зберіганні.

 

Vapors просить надати доступ до особистої інформації тільки у випадку інформування про послуги сайту та для надання наших послуг. Ми ніколи не будемо застосовувати ті дані, які ви люб’язно нам надаєте  для будь-якої іншої мети.

 

Особові дані – це інформація, яку використовують задля ідентифікації людини, тобто її ім’я, прізвище, дата народження, контактні реквізити (електронна пошта, номер телефону) та адреса. В Україні діє Закон «Про захист персональних даних» прийнятий 1 червня 2010 року і зареєстрований за № 2297-VI. Ми суворо дотримуємося його основних положень для того, аби Ви довіряли нам та не хвилювалися за можливі ризики під час надання персональної інформації.

 

Якщо Ви надаєте нам зразки даних про себе, перелічених вище, Ви автоматично погоджуєтеся на подальшу обробку та їх передачу менеджерам нашого сайту.

X
302 queries in 5.024 seconds.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!