Гарантія

Обмін та повернення

Повернути або обміняти товар можна протягом 14 днів з моменту покупки в інтернет-магазині Vape.ua. Повернення відбувається відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Ви можете повернути:

Умови обміну/повернення товару, згідно зі ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Що означає товарний вигляд товару?

Збережені упаковка товару, захисні елементи, в тому числі всі захисні плівки. На товарі і складниках немає потертостей і подряпин. Всі функції працюють.

Що означає «не використовувалася»?

Цей пункт стосується електронних пристроїв. Перед поверненням або обміном такі пристрої перевіряють на предмет використання, сторонніх прошивок, змін в настройках. Це робить менеджер з приймання товару або авторизований сервісний центр. У разі порушення одного з пунктів, зазначених вище, магазин вправі відмовити клієнту на прохання обміну або повернення.

Обмін та повернення товару неналежної якості

Ви можете повернути або обміняти такий товар протягом гарантійного терміну, тривалість якого вказана в гарантійному талоні. В такому випадку магазин може запропонувати:

 

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Куди звертатися з вимогою про гарантійний ремонт:

Інтернет-магазин Vape.ua не проводить гарантійний ремонт, але відправляє товар в сервісний центр. Інтернет-магазин Vape.ua приймає товари на гарантійне обслуговування, якщо дотримані наступні умови:

X
301 queries in 4.384 seconds.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!